Stavebníctvo
Viktor Bartík
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- Obec
- Dolné Mladonice
- Od roku
- 2026
- IČO
- 57 562 008
Viktor Bartík
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 962 41 Dolné Mladonice
- Na trhu od
- 2. apríla 2026
- IČO
- 57 562 008
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.35)
- Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Podnikanie v číslach
- 2026
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Viktor Bartík
Viktor Bartík – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Dolné Mladonice. Podniká od 2. apríla 2026.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Viktor Bartík
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 57 562 008
- Dátum vzniku
- 2. apríla 2026
- Miesto podnikania
- 962 41 Dolné Mladonice
- Živnostenský register
- Okresný úrad Zvolen, vložka č. 670-36822
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.35)
- Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 9. októbra 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Viktor Bartík zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Viktor Bartík?
Miesto podnikania je v obci 962 41 Dolné Mladonice.
Čím sa Viktor Bartík zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Aké je IČO – Viktor Bartík?
IČO je 57 562 008.
Odkedy podniká Viktor Bartík?
Podnikanie začalo 2. apríla 2026.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.